Jei darbas "veža" – idėjų netrūksta net per pandemiją | Kėdainių mugė (muge.eu)

 

 

Jei darbas „veža“ – idėjų netrūksta net per pandemiją

Už langų – balta žiema, kaustantis šaltis ir karantinas, tuo tarpu Dotnuvos slaugos namuose ant palangės vazonėlyje skaisčiai žydi tulpės. Tarsi pranašauja, kad pavasaris ir pandemijos pabaiga ne už kalnų.

„Mūsų gyventojai laukia tos dienos, kai galės gyvai apkabinti savo artimuosius, o mes šią viltį kiek tik galėdami stipriname“, – šypsosi Irena Staliorienė, Dotnuvos slaugos namų direktorė. Įstaigai, globojančiai beveik pusę šimto senolių, ji vadovauja vienerius metus – beveik tiek laiko, kiek tęsiasi koronaviruso pandemija.

Apie gyvenimo pamokas

 Į Dotnuvos slaugos namus atsinešėte vertingos darbo patirties, bet tikriausiai praėję metai buvo lyg nauja gyvenimo mokykla?

– Daugiau kaip 25 metų vadovaujančio darbo patirties jau yra nemažas žinių lagaminas, tačiau dirbti į biudžetinę įstaigą atėjau pirmą kartą. Sakoma, jei dar gali pasakyti, kad pirmą kartą, tai nesensti (šypsosi – aut. past.). Teko susipažinti su įstaigos valdymu, atskaitomybe ir kitais reikalavimais biudžetinėms įstaigoms.

 Su kokia įstaigos vizija atėjote dirbti, kokių tikslų turėjote? Kaip šie metai viziją koregavo?

– Dotnuvos slaugos namuose teko lankytis ne kartą dirbant ankstesniame darbe, tad bendrą supratimą turėjau. Atėjau dirbti į įstaigą, kurioje darbo kolektyvas yra ilgametis ir moteriškas. Žmonės, laukdami naujo vadovo atėjimo, taip pat buvo nežinioje, svarstė, kaip bus: ar jų neatleis, ar kolektyvas taps draugiškesnis, ar susiskaldys ir panašiai. Jausmus, kaip priims kolektyvas, ar galėsime siekti drauge bendrų tikslų, užtikrindami gyventojų gyvenimo kokybę ir kolektyvo vienybę, draugiškumą, išgyvenau ir aš.

Mano turėta vizija – vadovaujantis pažangai svarbiomis vertybėmis, tokiomis kaip atvirumas kito požiūriui, tik pozityvioms iniciatyvoms, dialogui, bendradarbiavimui, kūrybingumui, atsakomybei už savo veiksmus, aktyviam rūpinimuisi gyventojų gyvenimo kokybės gerove, darbo kolektyvo vienijimu, išgirstant juos – padėjo pagrindus sėkmingai išgyventi šiuos mano pirmuosius metus šioje įstaigoje, pandemijos metus.

Atėjau dirbti, tikėdamasi turėti vieningą kolektyvą, kad gyventojams paslaugos būtų teikiamos su meile, kad darbuotojas nebijodamas užeitų su savo mintimis, pasiūlymais. Prisipažinsiu, jaudulio buvo. Pradžioje susipažinau su kiekvienu darbuotoju, kalbėjomės apie darbą, apie jų lūkesčius, ką galima padaryti geriau, negu buvo, pasakiau, kad mano kabineto durys visada jiems atviros. Ir vis galvojau, kaip reikės įsiminti jų vardus, gyventojų vardus, charakterius (šypsosi).

Šie pandemijos metai tiesiog sustiprino viziją ir padėjo sėkmingai išgyventi. Nauji potyriai paruošė mus gyventi kitaip, negu gyvenome.

Slaugos namų direktorė Irena Staliorienė (pirma iš kairės) negaili gerų žodžių kolektyvui, kurio susitelkimas ir žinios padeda įveikti pandemijos iššūkius. (Dotnuvos slaugos namų nuotr.)

 Po poros savaičių užklupo COVID-19 pandemija. Kaip sekėsi susidoroti su šiuo iššūkiu, kaip jaučiasi slaugos namų bendruomenė dabar?

– Atėjau dirbti 2020 m. vasario 19 dieną, o vasario 27 dieną buvo paskelbta ekstremali situacija, kalnai gaunamos dokumentacijos, užduočių sudarymas, visų akyse klausimai: kas bus, kaip reikės išgyventi, karantinas, lankymas draudžiamas… Viskas nauja, bet įveikiama. Tai – viso kolektyvo nuopelnas.

Esant tokiam darbščiam kolektyvui, nėra neįveikiamų darbų net ir ekstremalioje situacijoje. Dėmesys, susiklausymas, žinių bagažas, pagarba vienas kitam, tikėjimas tuo, ką darome – visa tai padėjo mums išgyventi  naujomis darbo sąlygomis.

Susirgimų koronavirusu turėjome tik pavienių, dauguma buvo besimptomiai atvejai. Sirgo 8 darbuotojai ir 2 gyventojai, netekčių neturėjome. Šiuo metu gyventojai ir darbuotojai yra paskiepyti vakcina nuo COVID–19. Antrosios vakcinos dozės sulaukėme prieš kelias dienas, vasario 4-ąją. Prieš pirmą skiepijimą buvo atlikti antikūnų testai, laukiame pakartotino antikūnų testavimo. Įstaigoje geranoriškai skiepijosi visi, išskyrus tuos, kurie turi antikūnų, jie taip pat pageidauja skiepo. Labai tuo džiaugiamės ir esame tikri, kad taip saugome save ir kitus.

Į darbą – su meile

 Kokį vadovavimo stilių turite, koks, remiantis patirtimi, yra veiksmingas sėkmingam kolektyvo darbui?

– J. V. Gėtė yra pasakęs: „Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla.“

Įstaiga yra žmonių, kuriuos sieja bendradarbiavimo ryšiai ir bendri tikslai, grupė. Toks yra ir Dotnuvos slaugos namų kolektyvas. Man atrodo, kad santykiai su kolektyvu  yra puikūs.  Reiktų jų pačių paklausti (šypsosi). Darbuotojai, manau, jau priprato prie mano asmenybės, vadovavimo stiliaus, visada tariamės ir randame geriausią sprendimą. Darbe reikalauju vieno – darbą atlikti laiku ir kokybiškai. Dirbti ne žodžiais, bet darbais. Jei kažko nežinai, reikia taip ir sakyti: nežinau, suklydau. Juk nežinoti ir klysti – žmogiška.  Melo žodeliai darbe nepriimtini. Tiesa ir turi likti tiesa.

Man svarbi darbuotojo nuomonė, aš juk taip pat galiu klysti.

Darbuotojai yra labai kūrybingi rengiant maisto, puokščių parodas ir puošiant erdves šventėms. Kiek daug gražių renginių esame paruošę gyventojams, net širdis dainuoja!

Pandemijos metai nenutraukė darbuotojų tobulinimosi proceso, 82 proc. įstaigos darbuotojų dalyvavo mokymuose, seminaruose. O kolektyvo ryšius stiprinome ir keliaudami: surengėme dvi keliones, po Šakių apylinkes ir į Nidą. Turėjome dar daug gražių sumanymų, tačiau esama situacija privertė juos auginti (šypsosi).

Norint sėkmingai vadovauti, darbą reikia atlikti su meile, išspaudžiant iš savęs maksimumą. Jei darbas „veža“, tai darbo vežimas visada bus pilnas idėjų.

 Stebint jūsų įstaigos paskyrą socialiniame tinkle, atrodo, kad taip ir yra – gyvenate labai aktyviai, esate šiuolaikiška įstaiga, o pandemija nesutrukdė tenkinti dvasinių gyventojų poreikių?

– Pandemija daug mūsų planų nusinešė pavėjui… Tačiau mes sugebėjome išnaudoti karantininio laiko pertrauką ir dabar neleidžiame liūdėti mūsų gyventojams. Norėjosi jiems suteikti kuo daugiau dvasinio peno. Įstaigoje gyvena 47 gyventojai: 33 moterys ir 14 vyrų. Vidutinis gyventojų amžius – 80 metų.

Siekiant skatinti ir palaikyti žmonių, turinčių negalią, socialinį dalyvavimą, įstaigoje organizuojami kultūriniai renginiai, minėjimai, gyventojų varžytuvės (boulingo turnyras, krepšinio žaidimas „Minusas“ „Helpongas“, „Petankė“, viktorinos), išvykos. Žinoma, jų buvo mažiau dėl esamos epidemiologinės situacijos. Dėl karantino Motinos ir Tėvo dienos paminėjimai, kalėdiniai sveikinimai vyko kontaktuojant su gyventojų artimaisiais pasitelkus informacines technologines priemones. Rengėme išvykas gyventojams į Paberžės Švč. Mergelės Marijos apsilankymo parapiją, AB „Lifosa“ fosfogipso kalnus, sodybą „Molinė saulėgrąža“ Radviliškio rajone, Renatos ir Rolando Meleškų alpakų ūkį Panevėžio rajone.

Daug planų pavėjui nusinešė pandemija, bet renginių ir užimtumo gyventojams netrūksta. (Dotnuvos slaugos namų archyvo nuotr.)

 Kokias tradicijas puoselėjate ir kuriate naujai?

– Pačioje 2020 metų pradžioje, iki ekstremalios situacijos paskelbimo, mūsų įstaigoje koncertavo Kėdainių senjorų kolektyvas „Sidabrinė gija“ (vadovas Vytautas Piepalius), apsilankė Kauno arkivyskupijos vyskupas Algirdas Jurevičius ir Dotnuvos klebonas Gražvydas Geresionis, paminėjome Užgavėnes, lankėsi Dotnuvos pagrindinės mokyklos mokiniai ir administracija su Užgavėnių programa ir vaišėmis.

Vasarą vėl galėjome rengti šventes: Vandų, Onų ir Petrų vardo dienų minėjimą, kurio metu koncertavo  Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus vokalinė-instrumentinė grupė, vadovaujama Kazimiero Kuprio, šventę „Gėlėta, skrybėlėta vasara“, kurios metu koncertavo Truskavos kultūros centro moterų ansamblis „Verdenė ir Kęstutis“, Žolines, kurių metu koncertavo folkloro ansamblis „Kalnaberžiai“, svečiuose buvo Dotnuvos klebonas Gražvydas Geresionis.

Spalio 1 dieną minėjome Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, gyventojams koncertavo Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus vokalinis ansamblis „Forte“.

O kokią turėjome kalėdinę šventinę fotosesiją! Viską dekoravome ir fotografavome savo jėgomis, o mūsų senjorai buvo pakylėti, tiesiog švytėjo. Gera matyti, kai džiaugiasi gyventojų širdys ir mums viskas grįžta su kaupu. Išlauksime pandemijos pabaigos ir vėl gyventojai gyvens aktyvų gyvenimą. Mes jiems prižadame, o pažadus reikia vykdyti (šypsosi).

Stiprūs bendrystėje

– Kaip dabar karantiną išgyvena globotiniai, kaip pakeliate jų nuotaiką?

– Mūsų gyventojai puikiai supranta, kad tai pasaulinė pandemija ir turime išlaukti. Stengiamės kaip įmanoma neleisti jiems liūdėti. Kalėdoms buvome suorganizavę sveikinimų siuntimą per paštą. Oi, kokia gausybė laiškų užplūdo mūsų gyventojus! Ne vienam suvirpino širdelę. Džiaugiamės, kad prie sveikinimų prisidėjo Dotnuvos pagrindinė mokykla, Kėdainių šviesioji gimnazija, Juozo Paukštelio progimnazija…

Su artimaisiais gyventojai gali kalbėtis vaizdo skambučiu – tam yra sukurta programėlė. Be to, stengiamės sukurti jaukią atmosferą: koridoriuose yra akvariumai, prie kurių laiką leidžia gyventojai, skamba muzika… Gyventojai turi galimybę virtualiai žiūrėti pasirodymus iš Delfinų muziejaus. O jau netrukus mūsų namuose apsigyvens meilus katinėlis Micius.

„Stengiamės, kiek įmanydami, neleisti gyventojams liūdėti“, – sako I. Staliorienė. (Dotnuvos slaugos namų archyvo nuotr.)

Tvarkant slaugos namų aplinką buvo nutiestas takas, kuriuo gyventojai galės vaikščioti aplink pastatą, įrengti gėlynai, kambariuose iš pietinės pusės įrengti kondicionieriai, pasirūpinta keliomis naujomis funkcinėmis lovomis. Nupirkome masažinį krėslą ir limfodrenažinį aparatą, kuriais galės naudotis gyventojai ir darbuotojai.

Turime rėmėjų, kurie suteikė paramą, tai gana nemažas indėlis į mūsų gerovę, ačiū jiems už jų gerumą ir didelę širdį. Džiaugiamės bendryste su Dotnuvos klebonu Gražvydu Geresioniu. Darome viską, kad gyventojų širdys būtų laimingos, bet to nepakanka, senoliai laukia tos dienos, kai galės gyvai apkabinti savo artimuosius.

Esu optimistė ir žinau, kad jei negaliu kažko pakeisti, tai privalau išlaukti. Juk po nakties visada išaušta rytas, dovanodamas mums naują dieną.

 Ko palinkėtumėte savo kolektyvui, globotiniams, kolegoms kitose socialinės globos įstaigose?

 Visų pirma, savo kolektyvui noriu tarti nuoširdų „ačiū“ už bendrus darbo metus, gyventojams palinkėti išlikti sveikiems ir kaupti jėgas šiltiems apsikabinimams su artimaisiais, ačiū visiems, kurie bent dalele prisilietė ir kurie prisilies prie mūsų gyvenimo gerovės. Kolegoms linkiu išlaukti pandemijos pabaigos, kurti sparnuotas svajones ir jas paleisti į gyvenimą. Dovanokime vienas kitam dėmesį, supratimą, atjautos žodį, šypseną, sėkime gerumo sėklas, kurios užaugs į žydinčius gėlynus. 

Albertas Einšteinas yra pasakęs: „Yra tik du būdai gyventi. Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas.“ Mes renkamės tą gyvenimą, kur viskas yra stebuklas.

 

Šaltinis: Jei darbas "veža" – idėjų netrūksta net per pandemiją | Kėdainių mugė (muge.eu)

 

SVARBI INFORMACIJAAtsižvelgiant skelbiamą karantiną šalies mastu  

GYVENTOJŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS.


Karantinas įsigalioja 2020 m.lapkričio 7-osios vidurnaktį ir truks iki 2021 m. kovo 31 dienos 24 valandos.
Gyventojų artimieji gali perduoti gyventojams nedraudžiamus maisto produktus. Jie privalo atitikti teisės aktais nustatytus kokybės ir įpakavimo reikalavimus. Maisto produktai privalo atitikti galiojimų terminus, būti atskiroje pakuotėje, kurią įstaigos atstovas dezinfekuos.
Slaugos namų atsakingi darbuotojai telefonu, el. paštu ar kitomis komunikavimo priemonėmis, mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus, papasakos apie Jūsų artimąjį. Esant pageidavimui, su artimuoju galėsite pabendrauti telefonu.
Pasiteirauti apie mūsų gyventojus, pasikalbėti su jais telefonu +370 624 72088 , teirautis apie gyventojų sveikatą +370 655 28060, el. paštas slaugosnamai.dotnuva@kedainiai.lt
nuo 8.00 iki 17 val. pirmadienį – ketvirtadienį ir 8.00 - 15.45 val. penktadienį.
Saugokime mūsų gyventojus.
Būkime kantrūs, saugūs ir sveiki.

 

 

 

 

DOTNUVOS SLAUGOS NAMAI INFORMUOJA

EKSTREMALIOS SITUACIJOS METU LANKYTOJAMS PRIVALOMA REGISTRACIJA, APSAUGINĖS VEIDO KAUKĖS IR LAIKYMASIS SAUGAUS ATSTUMO


      Registracija vykdoma telefonu darbo dienomis ir darbo valandomis

tel. nr. +370 624 72088.


  Teirautis apie gyventojų sveikatą +370 685 51503 nuo 8.00 iki 17 val. pirmadienį – ketvirtadienį ir 8.00 - 15.45 val. penktadienį.


Nuo š. m. spalio 12 d. Kėdainių savivaldybė įtraukta į didelės rizikos savivaldybių grupę, todėl laikinai lankymas sustabdomas. Atšaukus rajoną iš didelės rizikos savivaldybių grupės, lankymas bus vykdomas žemiau nurodyta tvarka.


      Laikantis infekcijų plitimo prevencijos, nustatomas gyventojų lankymo grafikas globos namuose:

I-II-III-IV-V nuo 10.00-11.00 ir 16.00-19.00,

VI-VII nuo 10.00-12.00 ir 14.30. - 19.00.

 
           Atvykus į įstaigą lankyti artimųjų pagal išankstinę registraciją, prie įėjimo vartelių SKAMBINTI ir LAUKTI įstaigos atstovo, kuris atėjęs matuos temperatūrą, dezinfekuos rankas.
         Lankytojams atvykus, privaloma užsipildyti epidemiologinę deklaraciją, kurią pateiks įstaigos atstovas, patvirtinta Dotnuvos slaugos namų direktoriaus 2020-08-06 įsakymu Nr. V- 54

 
Rekomenduojama neturėti tiesioginio kontakto (apsikabinimų, rankos paspaudimų ir kt.) su gyventoju.

 
        Lankytojas gali perduoti gyventojui nedraudžiamus maisto produktus ir daiktus. Jie privalo atitikti teisės aktais nustatytus kokybės ir įpakavimo reikalavimus. Maisto produktai privalo atitikti galiojimų terminus, būti atskiroje pakuotėje, kurią įstaigos atstovas dezinfekuos.                              


  -------------------------------------------

KARANTINAS ATŠAUKTAS NUO BIRŽELIO 17 DIENOS!!!

 

                                 INFORMACIJA DĖL GYVENTOJŲ LANKYMO


Vadovaujantis valstybės lygio ekstremaliosios situacijos vadovo 2020 m. birželio 17 d. sprendimu Nr. V-1496, nuo birželio 17 dienos Dotnuvos slaugos namuose leidžiamas artimųjų lankymas.         Norime Jus informuoti, kad siekiant užtikrinti mūsų gyventojų saugumą, lankytojams, pageidaujantiems aplankyti savo artimąjį,  PRIVALOMA REGISTRACIJA

 

Atvykę be registracijos, į įstaigą nebus įleidžiami.

 

Registracija vykdoma telefonu

8 656 69033 (Vyriausioji socialinė darbuotoja),

darbo dienomis

nuo 8.00 iki 17 val. pirmadienį – ketvirtadienį

ir 8.00 – 15.45 val. penktadienį.


 SVARBU!!!

1. Vieną gyventoją jo kambaryje tuo pačiu metu gali lankyti vienas asmuo.

2. Lankytojui viso lankymo metu kambaryje rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);

3. Lankymo trukmė kambaryje gali būti ne ilgesnė kaip 15 min.

4. Lankyme gali dalyvauti tik asmenys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (karščiavimo, slogos, kosulio ir pan.);

5. Išlaikyti kuo mažesnį fizinį kontaktą su artimuoju;

6. Jei lankymas vyksta lauke, apsaugos priemonės neprivalomos ir lankymo trukmė neribojama.

 

                                --------------------------------------------------------------

 

KARANTINAS PRATĘSIAMAS IKI BIRŽELIO 16 DIENOS, 24 valandos !!!

 


GYVENTOJŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS


Telefonai pasiteiravimui:
+370 347 45590 {visą parą}; +370 685 51503 - vyr. slaugytoja, + 370 656 69033 - vyr. socialinė darbuotoja
Darbuotojai privalo laikytis saugos ir higienos reikalavimų, nustatytų šalies mastu, savivaldybės, siekiant apsaugoti save, žmones, su kuriais tiesiogiai dirbama, bei savo artimuosius.


 

 

 

Mieloms Mamoms, Močiutėms

 

 

 

 

 

 

 

KARANTINAS PRATĘSIAMAS IKI GEGUŽĖS 11 DIENOS, 24 valandos !!!

 


GYVENTOJŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS


Telefonai pasiteiravimui:
+370 347 45590 {visą parą}; +370 685 51503 - vyr. slaugytoja, + 370 656 69033 - vyr. socialinė darbuotoja
Darbuotojai privalo laikytis saugos ir higienos reikalavimų, nustatytų šalies mastu, savivaldybės, siekiant apsaugoti save, žmones, su kuriais tiesiogiai dirbama, bei savo artimuosius.


NUO BALANDŽIO 10 D. VISIEMS ŽMONĖMS PRIVALOMA VIEŠOSE VIETOSE DĖVĖTI APSAUGINES VEIDO KAUKES, rekomenduojama dėvėti ir vienkartines pirštines.
Privaloma laikytis saugaus 2 metrų atstumo, bendrauti trumpiau nei 15 minučių, vengti bet kokio tiesioginio fizinio kontakto ir griežtai laikytis rankų, kosėjimo ir čiaudėjimo higienos reikalavimų.
Tik taip mes padėsime sau ir kitiems

 


 


 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

LANKYTOJŲ DĖMESIUI!

 

GRIPO EPIDEMIJOS METU GYVENTOJUS LANKYTI DRAUDŽIAMA!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mieli mūsų gyventojų artimieji, draugai, kaimynai ir bičiuliai


Ši informacija skirta Jums

 

 

         Saugodami jūsų artimųjų sveikatą, rekomenduojame apriboti jų lankymą.

Siekiant išvengti virusinių infekcinių ligų, įstaiga taiko sustiprintas prevencines priemones, kaip dezinfekavimas, patalpų vėdinimas, rankų higiena.

           Tikimės ir iš Jūsų supratingumo ir atsakingumo, kuriam laikui atidedant vizitus pas artimuosius. Saugokime savo ir savo brangių žmonių sveikatą.

Ačiū!

 

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

 

        Šiandien (2020 02 19) Dotnuvos slaugos namuose savo pirmąją darbo dieną pradėjo naujoji slaugos namų direktorė Irena Staliorienė. Rajono meras Valentinas Tamulis naujajai vadovei palinkėjo savo nuoširdumu dalintis su kiekvienu globotiniu ir kolektyvo nariu, išklausyti ir patarti, kad slaugos namuose netrūktų jaukių akimirkų visiems. Taip pat visą kolektyvą pasveikino Socialinės paramos skyriaus vedėja Jūratė Blinstrubaitė. Irena Staliorienė anksčiau bendradarbiavo su įvairiomis Kėdainių rajono organizacijomis ir įstaigomis, vykdė socialinius-kultūrinius projektus, yra Kėdainių šv. Jurgio bažnyčios Carito narė. Dalyvauja Maltos ordino veikloje. Daugiau kaip 20 metų gyvuojantys Dotnuvos slaugos namai globoja 45 žmones, kuriuos prižiūri 35 darbštūs darbuotojai.

 

                                                                           


 

Sveikiname visus artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga!

Penktadienį, vasario 15 d. 17 val.

kviečiame į šventinį koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

   

 

Koncertuos Kėdainių rajono, Labūnavos liaudiškos muzikos kapela "Barupė"

Vadovas Algirdas Kučiauskas

 


KVIEČIAME

 

           Liepos 27-28 dienomis Dotnuvos slaugos namuose vyks medžio drožėjų klubo „Steel Beavers“ (liet. Plieno bebrai) pleneras „Medžio pasakos“. Plenero metu klubo meistrai benzininiais pjūklais sukurs eilę skulptūrų, kurios papuoš slaugos namų aplinką. Renginio organizatorius VŠĮ „Steel Beavers“.

         Medžio drožėjai: Raimondas Uždravis, Saulius Jocius, Gintautas Tručinskas.

 

SUSITIKIMAS

SU DOTNUVOS BIČIULE VALENTINA ŠEREIKIENE

 

Valentina Šereikienė – socialinių mokslų daktarė, jaunimo verslumo projektų ekspertė, akredituotų programų, knygų autorė ir bendraautorė. Įgyvendino švietėjišką projektą „Misija: Tėvo Stanislovo gyvenimo keliais. 2016-2017 m.“ Tėvas Stanislovas ir jo bendražygiai – žmonės, nešantys per amžius sukauptą protėvių patirtį pro laiko vartus. Būtent tam ir reikalingos knygos, pasakojančios apie šviesos nešėjus, kokiais neabejotinai buvo kapucinai, tarnavę Dotnuvoje, Tėvas Stanislovas ir Tėvas Rokas.

 

 

 

  Kviečiame balandžio 17 d. 11 val. susitikti Dotnuvos slaugos namuose.

      Renginį organizuoja Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyrius

 

 

KVIEČIAME!

 


2018 m. kovo 29 d.

Kovo 29 dieną, 10 valandą,

Akademijos darželio-mokyklos "Kaštonas" mokinukai mūsų seneliams suvaidins spektaklį "PAGRANDUKAS"

 

2017 m. liepos 26 d.

 

 

LIEPOS 29 D. 11 VAL


DOTNUVOS SLAUGOS NAMUOSE

VYKS LIETUVOS SOCIALINIŲ GLOBOS ĮSTAIGŲ

KOMANDINĖS „HEL-PONGO“ VARŽYBOS

„ŠALTAKRAUJIŠKAS TIKSLUMAS LEMIA TAVO SĖKMĘ“.

 

KVIEČIAME VISUS PALAIKYTI MŪSŲ KOMANDOS NARIUS:

JUOZĄ KNIZIKEVIČIŲ, LEONĄ MIKALAUSKĄ IR ALINĄ PAVALKYTĘ!!!

 

 

2017 m. balandžio 7 d.


SKELBIMAS

2017 m. balandžio 4 d.

 

2017 m. vasario 28 d.

Šiandien, vasario 28 d. 12 val. vyks Užgavėnių šventė. Šventėje dalyvaus Kėdainių specialiosios mokyklos mokiniai.

 

2016 m. lapkričio 22  d.

 

Penktadienį, lapkričio  25 d. 15 valandą pas Dotnuvos slaugos namų senelius su menine programa atvyksta Labdaros ir paramos fondo "Viltis-Vikonda" savanoriukai.


2016 m. lapkričio 11 d.


Pirmadienį, lapkričio 14 d. vykstame į Vilnių, dalyvauti Jubiliejaus Gailestingumo darbuotojams ir savanoriams šventėje.

2016 m. lapkričio 2 d.

 

Penktadienį, lapkričio 4 d. 11 val. Pyragų dienos proga - svečiai iš Šėtos socialinio ir ugdymo centro ir Josvainių socialinio ir ugdymo centro. Kepsime pyragus ir vaišinsimės jais. Prie arbatos puodelio maloniai pabendrausime.

2016 m. spalio 30 d.


Rytoj, spalio 31 dieną, Dotnuvos slaugos namuose - antroji Moliūgų mini fiesta. Kviečiame visus atvykti ir pasigrožėti!

2016 m. rugsėjo 30 d.

 

Socialinių darbuotojų dienos proga Labdaros ir paramos fondas "Viltis - Vikonda" įstaigos kolektyvui skyrė lėšų kelionei. Spalio 1 d. vykstame į Latviją, Kuldygą.

 

2016 m. rugsėjo 27 d.


Rugsėjo 27 dieną, 11 valandą vyks renginys, skirtas Socialinio darbuotojo dienai.

 

2016 m. rugsėjo 10 d.


Rugsėjo 11 dieną, vykstame į Šiluvos atlaidus. 8 val. bus aukojamos šv. Mišios už senelius ir jais besirūpinančius.


2016 m. rugpjūčio 19 d.

 

   Rugpjūčio 20 dieną mūsų įstaigos kolektyvas vyksta į kelionę po Ignalinos kraštą. Aplankysime Bitininkystės muziejų, Paukščių kaimą, Ladakalnį.

 

2016 m. rugpjūčio 9 d.

 

Dotnuvos slaugos namuose lankėsi LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrė A. Pabedinskienė.

 

 

2016 m. liepos 9 d.

 

Liepos 9 d. 10 val. Kėdainių miesto stadione vyko

socialinių globos įstaigų darbuotojų lengvosios atletikos varžybos.


2016 m. birželio 10 d.


Birželio 10 dieną, 16 valandą nemokamą koncertą slaugos namų senjorams, darbuotojams ir Dotnuvos miestelio bendruomenės nariams dovanojo

dainų kūrėjas ir atlikėjas Arvydas Vilčinskas.


2016 m. balandžio 22 d.

 

Šeštadienį, balandžio 23 dieną vykstame į Kėdainių Daugiakultūrį centrą, į "Popietę su Giedriumi Arbačiausku.


2016 m. kovo 24 d.

 

Rytoj, kovo 25 d. 10 val. artėjančių švenčių proga pasveikinti mūsų namų gyventojų atvyksta

LR Žemės ūkio ministrė, Seimo narė Virginija Baltraitienė.2016 m. kovo 16 d.


Kovo 16 dieną, 11 valandą edukaciniai užsiėmimai,

kuriuos ves tautodailininkė Loreta Steponavičienė.

 


2016 m. kovo 14 d.

 

2016 metų kovo 14 dieną, 14.30 valandą

lankysis Labdaros ir paramos fondas  "Viltis-Vikonda"


2016 m. kovo 7 d.

 

 

 

 


 

2016 m. kovo 1 d.


     Kiekvienas iš mūsų nori atrodyti tvarkingas, patrauklus ne tik sau, bet ir kitiems. Nepaisant to kiek mums metų ir kur esame. Deja, kartais gyvenimas susiklosto taip, kad dėl amžiaus ir jį lydinčių negalių, pats žmogus nebegali pasirūpinti savimi ir savo išvaizda.

     Praėjusias metais pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centru suteikė galimybes mūsų senjorams gauti nemokamas, kokybiškas paslaugas. Mokytojos Laima Kšivickienė ir Rita Jucienė kiekvieną mėnesį, pagal poreikį, su savo mokinėmis - būsimosiomis kirpėjomis, atvažiuoja į mūsų namus, apkerpa, pagražina mūsų gyventojus. Tuo pačiu ir suteikia jiems džiugių akimirkų, kadangi būsimosios stilistės dirbdamos mielai pabendrauja su senukais, o jiems tai svarbu, įdomu. Praėjus kuriam laikui jie jau pradeda klausinėti, kada atvažiuos kirpėjos.

Bendradarbiavimas naudingas abipusiškai. Senjorai turi galimybę ne tik nemokamai susitvarkyti išvaizdą ir pabendrauti su platesniu žmonių ratu, o kirpėjos įgyja profesinių, bendravimo įgūdžių su įvairaus amžiaus klientais.

Akimirkos pateikiamos GALERIJOJE.

 

 


 

2016 m. vasario 19 d.


Vasario 24 dieną, 11 valandą, Dotnuvos slaugos namuose - edukaciniai užsiėmimai, kuriuos ves tautodailininkė tekstilininkė Loreta Steponavičienė

 

 

Turėsime progą susipažinti su vienu iš autentiškų aukštaičių krašto amatų - juostų pynimu (vytinės, rištinės ir pintinės juostos), papročiais, susijusiais su tautinėmis juostomis Lietuvos kultūroje, jų spalvomis, raštais, simbolika, pritaikymu kasdieniniame gyvenime.

 

 

Kviečiame visus, darbuotojus, gyventojus,

jų artimuosius, draugus ir kaimynus!