2019 m. vasario 15 d.


Šventinės popietės, skirtos Lietuvos valstybės Nepriklausomybės dienai paminėti, akimirkos.

 

 

Labūnavos kapelos koncertas /vad. A. Kučiauskas/

 

Savo kūrybos eiles skaito A. Volodkienė

 

Nuotaikos tikrai šventinės...

 

2018 m. balandžio 17 d.

Susitikimas su rašytoja Valentina Šereikiene. Knygos apie tėvą Stanislovą pristatymas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 m. kovo 30 d.

Dotnuvos slaugos namų bendruomenės ir Kėdainių lietuvių-švedų draugijos

"Truputį ŠVEDIŠKA" velykinė popietė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 m. kovo 29 d.

Akademijos darželio - mokyklos "Kaštonas" I klasės mokinių spektaklio "Pagrandukas" akimirkos.

 

 

 

 

 

2017 m. balandžio 24 d.

Velykinių margučių šventės akimirkos

 

 

 

 

2017 m. vasario 28 d.

 

Užgavėnių šventės akimirkos.

 

 

 

 

 


 

 

2016 m. lapkričio 14 d.

Šiandien vykome į šventę Vilniuje - Jubiliejų Gailestingumo darbuotojams ir savanoriams. Arkikatedroje klausėmės kunigo Ričardo Doveikos paskaitos, ėjome piligrimystę Gailestingumo keliu Vilniaus senamiestyje, dalyvavome Šv. Mišių aukoje, kurias aukojo arkivyskupas Gintaras Grušas Šv. Teresės bažnyčioje prie Aušros Vartų koplyčios.


Arkikatedroje. Kunigo R. Doveikos paskaita.

 

Prie Aušros Vartų


Šv. Teresės bažnyčioje


2016 m. lapkričio 4 d.


   Lapkričio 4 d. minima Pyragų diena. Tą dieną žmonės kepa pyragus, už juos surinktas aukas skiria labdaringiems tikslams. Mūsų įstaigoje tą dieną pyragais buvo vaišinami draugai, kuriuos pasikvietėme iš Šėtos ir Josvainių socialinių ir ugdymo centrų. Visi gražiai pabendravome, ragavome vieni kitų keptus pyragus. Išsikepėme ir draugystės keksiukų.

   Tai pirmas toks susitikimas tarp šių įstaigų senjorų, tačiau socialinių darbuotojų susitarimu - tikrai ne paskutinis. Ateityje planuojame dažniau vieni su kitais susitikti įvairiomis progomis.

 

 


2016 m. spalio 31 d.


  Jau antrus metus mūsų įstaigoje rengiama Moliūgų mini fiesta. Šiais metais šių daržovių buvome pasisėję ir patys, tad darbo paruošti juos šventei užteko visiems beveik savaitę. O pasižiūrėti į juos ėjo ir darbuotojai ir dotnuviškiai.

 

 

 

2016 m. spalio 1 d.

   Socialinių darbuotojų dienos proga Labdaros ir paramos fondo "Viltis-Vikonda" dovana - kelionė. Mūsų įstaigos darbuotojai pasirinko Latvijos miestą Kuldygą. Aplankėme plačiausią krioklį Europoje - per Ventos upę, pabuvojome smėlio urvuose šikšnosparnių draugijoje, Kuldygos muziejuje apžiūrėjome senovinių telefonų ekspoziciją, pasivaikščiojome šv. Jakobo garbei vykusioje mugėje, ragavome latvių kulinarinio paveldo gėrybių, goržėjomės tautodailininkų ir amatininkų dirbiniais.

Dėkojame Labdaros ir paramos fondui "Viltis-Vikonda" už kelionę.

 

Ant krioklio krašto


Prie smėlio urvų

 

Smėlio urvuose

 

Jakobo mugės akcentai

Telefonas...

 


 


2016 m. rugsėjo 11 d.


Ankstų rugsėjo 11 rytą ištvermingiausi Dotnuvos slaugos namų gyventojai Ksevera, Leonas, Jadvyga, Vanda, Elena ir Jūratė su lydinčiais darbuotojais išvyko į Šiluvą. Dalyvavome šv. Mišių aukojime už senelius ir jais besirūpinančius. Po mišių pasivaikščiojome po jomarką, pirkome lauktuvių pasilikusiems namuose. Namo grįžome šiek tiek pavargę, bet su gera nuotaika. 

2016 m. rugpjūčio 20 d.

    

   Įstaigos kolektyvas keliavo po Ignalinos kraštą. Dalyvavome Paukščių kaime organizuojamoje edukacinėje programoje, apžiūrėjome ten auginamus paukščius, gyvūnus. Sėdėjome didžiausiame Lietuvoje lizde, rašėme laišką Laimės paukštei. Apsilankėme Bitininkystės muziejuje, kopėme į Ladakalnį pasigrožėti jį supančios gamtos grožiu.